O MNIE


Marta - siedemnastoletnia mieszkanka województwa opolskiego, od dłuższego czasu zafascynowana kosmetykami i ich kreatywnym wykorzystaniem zarówno na co dzień jak i w charakteryzacji. Bloga postanowiła założyć po to, aby dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami. 

W wolnym czasie lubi posłuchać dobrej muzyki, popstrykać trochę zdjęć, uprawiać sport albo grać ze znajomymi. Czasem napisze jakiś tekst do szuflady lub ugotuje coś dobrego. Bloga założyła pod koniec października 2014 roku i od tego czasu stara się pisać regularnie.

PROFIL CERY

  • Wiek:  17 lat
  • Typ cery: neutralny w stronę chłodnego
  • Cechy szczególne: cera ze skłonnościami do występowania trądziku/zaskórników, mocno przetłuszczająca się w strefie T, normalna na policzkach, podatna na zapychanie.
  • Włosy: naturalny złoty blond, ciemniejszy przy skórze głowy, jaśniejszy przy końcówkach, włosy raczej przetłuszczające się, skłonne do wypadania, brak im objętości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, jeżeli pozostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza. Na większość odpowiadam oraz odwiedzam blogi ich autorów.
Z góry dziękuję! :)