niedziela, 26 października 2014

LET'S START, czyli... ZACZYNAMY!

CZEŚĆ!

Jeżeli trafiliście w to miejsce to znaczy, że szukaliście bloga, na jakim będziecie mogli głównie poczytać opinie o kosmetykach kolorowych, a także tych pielęgnacyjnych. Szukaliście lifestylowego, oryginalnego bloga, pisanego przez osobę, która sama dopiero nabywa doświadczenia w sprawach wizażu, ale chętnie podzieli się z Wami swoimi spostrzeżeniami i pomysłami.

Jeśli chcecie się dowiedzieć na mój temat nieco więcej, to zapraszam do zakładki O MNIE - tam możecie znaleźć odpowiedzi na kilka pytań. Zapraszam także do zapoznania się z moim FACEBOOKIEM, gdzie zawsze będą pojawiały się informacje o nowych postach na blogu, a także różne inne wpisy, zdjęcia i zapowiedzi. A gdybyście chcieli do mnie napisać to zapraszam do działu KONTAKT. ;)   

Myślę, że w miarę upływu czasu blog ten będzie się rozwijał, a treść stanie się bardziej urozmaicona. Chętnie dowiem się od Was o czym chcielibyście przeczytać, dlatego dzielcie się swoimi sugestiami i opiniami w komentarzach albo na fanpage'u!

Jakieś dwa tygodnie temu przyszły moje zamówienia z firm Hean i Avon, więc na dniach będziecie mogli się spodziewać recenzji tych produktów. Szykuje się mały, szminkowy pojedynek, bo nie ukrywam, że jestem uzależniona od wszelkich szminek, więc to właśnie ich ostatnio u mnie przybyło najwięcej. :3

Mam nadzieję, że będziecie z przyjemnością czytać mojego bloga! Do zobaczenia w kolejnym poście!
    
http://facebook.com/all.about.originality

3 komentarze:

Będzie mi bardzo miło, jeżeli pozostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza. Na większość odpowiadam oraz odwiedzam blogi ich autorów.
Z góry dziękuję! :)